Akbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

0

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank, oldukça geniş bir yelpazeden oluşan bankacılık hizmetlerini sunabilmektedir. Bu durum banka müşterilerinin sayısının da artış göstermesini mümkün kılmaktadır. Bu kapsamda Akbank’tan para çekmek isteyenlerin sayısının da artış göstermesini mümkün kılmaktadır. Peki Akbank günlük para çekme limiti ne kadar? Elbette ki bu limit AMT’ler için geçeri olan bir limittir. Bu noktada Akbank günlük para çekme limiti 2020 yılında nasıldır? Sorusu da yanıtı merak edilen bir diğer soru olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu sorulara dair tüm detaylar!

Akbank’a ait bankamatiklerin pratik, hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapılmasına olanak tanıdığını söyleyebiliriz. Bu durum Akbank bankamatiklerine olan ilgiyi de arttırmaktadır. Ülkemizin hemen her kentinde Akbank bankamatiklerine rastlamak mümkün olmaktadır. Pek çok kişi de maaşlarını Akbank bankamatiklerinden çekmektedir. Bu durum beraberinde Akbank günlük para çekme limiti ne kadar sorusunu da getirmektedir. İşte bu soruya dair merak edilenler!

Akbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

2020 Akbank Günlük Para Çekme Limiti

Özellikle vakitten tasarruf sağlamak isteyenler açısından bankamatikten para çekmek oldukça cazip gelmektedir. Özellikle Akbank bankamatiklerinin pratik bir şekilde para çekilmesine müsaade ediyor olması banka müşterilerinin bankamatikleri tercih etmelerini mümkün kılmaktadır. Üstelik bankamatikler 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla Akbank müşterileri nakit paraya ne zaman ihtiyaç duyarlarsa hemen paralarını çekebiliyorlar. 2020 Akbank günlük para çekme limiti 5 bin Türk Lirası kadardır.

Genel olarak Akbank’a ait ATM’lerde günlük para çekme limitinin 5 bin Türk Lirası kadar olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Ancak Neo Kart ile günlük para çekme limiti ise 2 bin Türk Lirası kadardır. Elbette ki bu durum para yatırma işlemi için geçerli değildir. Yani Akbank bankamatiklerinden günlük para yatırmak isterseniz, herhangi bir sınırlama bulunmaktadır. Bununla birlikte bankamatikten para çekme limitinizi artırmanız da mümkün olmaktadır. Bunun için Akbank müşteri hizmetlerini aramak ya da internet sayfasına giriş yapmak mümkün olmaktadır. Yine Akbank mobil uygulamadan da rahatlıkla günlük para çekme limitinizi arttırabilirsiniz.

Akbank Para Çekme Limit Süresi Ne Kadardır?

Akbank günlük para çekme limiti saat 24.00 itibariyle başlayarak aynı günün gecesi saat 23.59 itibariyle son bulmaktadır. Bu saatten sonra para çekme limitiniz yenilecektir. Bununla birlikte Akbank günlük para çekme limitinin Akbank’a ait kartlar arasında da farklılık göstermektedir. Bununla birlikte online bankacılık üzerinden günlük para çekme limitinizi ev konforunda arttırmanız da mümkün olmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.