Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

0

İnternet bankacılığının iddialı bankası olarak karşımıza çıkan Akbank internet şubesi hizmetlerini uzun süreden beri müşterilerine sunabiliyor. Akbank internet bankacılığı söz konusu olduğunda karşımıza oldukça fazla işlem yapabilme özelliği çıkmaktadır. Üstelik güvenlik noktasında da Akbank, etkili bir teknolojik altyapıya sahiptir. Akbank internet şubesi şifresi sayesinde bankacılık işlemlerinin online bir ortamda etkili bir şekilde yapılması da mümkün olmaktadır. Akbank internet şifresinin kaybolması durumunda ya da ilk kez şifre alınacak durumlarda; Akbank internet şubesi şifresi nasıl alınır? Sorusu sıklıkla dillendirilmektedir. İşte bu soruya dair merak edilen tüm ayrıntılar!

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Alma Yöntemleri Nelerdir?

Şayet Akbank internet bankacılığı ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız elbette ki Akbank hesabınız bulunması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra karşınıza çıkacak Akbank internet şubesi şifresi alma yöntemlerinden herhangi birini tercih ederek, pratik bir şekilde internet şifresini almak mümkün olmaktadır. İşte en çok tercih edilen Akbank internet şubesi şifresi alma yöntemleri!

  • Akbank Direkt Uygulaması
  • Akbank Müşteri Hizmetleri
  • Akbank Şubeleri ve ATM’leri

Akbank internet şubesi şifresi nasıl alınır

Akbank Direkt İnternet Şifremi Nasıl Alabilirim?

Akbank müşterilerine özel olarak geliştirmiş olduğu internet şubesi uygulamasına Akbank Direkt adı da verilmektedir. Akbank Direkt internet şifresi alma işlemi için aşağıdaki basamakları takip etmeniz gerekmektedir:

  • Akbank internet sayfasına giriş yapınız
  • Akbank web sayfasının sağ üst kısmında yer alan ‘’Akbank Direkt’’ yazılımı işaretleyiniz
  • ‘’Akbank Direkt’’ bölümünü tıkladıktan sonra karşınıza ‘’şifre al’’ bölümü çıkacaktır
  • ‘’ şifre al’’ bölümünü tıkladıktan sonra karşınız bir forum çıkacaktır
  • İlgili forumu tam ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra cep telefonunuza SMS gelecektir
  • SMS sonrasında tek kullanımlık şifrenizi girerek Akbank internet şubesi şifresi oluşturabilirsiniz

Akbank Müşteri Hizmetlerinden İnternet Şifresi Alma

Elbette ki günümüz koşullarında Akbank telefon bankacılığı birimini kullanarak, internet şifresini alabilmeniz mümkün olmaktadır. Akbank internet şubesi şifresi alma işlemi için ilk önce 444 25 25 telefon numarasını aramalısınız. Akbank müşteri hizmetleri birimini aradıktan sonra sesli yanıt sisteminde yer alan şifre al bölümüne karşılık gelen numarayı işaretlemelisiniz. Sonrasında Akbank internet şubesi şifresi bölümünü tercih etmelisiniz. Bu aşamadan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Müşteri temsilcisi güvenlik amaçlı olarak sizden birtakım kişisel bilgilerinizi talep edecektir. Bu aşamadan sonra tek kullanımlık Akbank internet şubesi şifresi cep telefonunuza gelecektir.

Akbank Şubeleri ve ATM’lerden İnternet Şubesi Şifresi Alma

Bizzat Akbank şubelerine ya da ATM’lere giderek de internet şubesi şifresini alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için bankanın müşteri temsilcisiyle görüşerek Akbank internet şubesi şifresi alma işlemi yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Burada da yine cep telefonunuza onay kodu gelecektir. Bu aşamada da şifrenizi bizzat kendiniz oluşturacaksınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.