Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketleri

0

Nakit ihtiyacımıza çözüm aramak istediğimizde doğal olarak ilk aklımıza bankalar gelmektedir. Elbette ki günümüz koşullarında bankalardan kredi çekerek nakit ihtiyacını karşılayanların sayısı da oldukça fazladır. Peki banka dışında kredi veren finans şirketleri var mıdır? Daha doğrusu banka dışında kredi veren finans şirketleri hangileridir? Elbette ki ülkemizde kredi veren farklı finans şirketlerinden söz etmek mümkün olmaktadır. Bu noktada Türkiye’de banka dışında kredi veren finans şirketleri aşağıda sıralanmaktadır:

  • Evkur
  • Hemenal
  • Koç Finans
  • Koç Fiat Kredi
  • DD Finansman Kuruluşu
  • Mercedes-Benz Finansman

Esasında ülkemizde çok sayıda farklı finans şirketinin kredi vermek noktasında hizmet sunduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Bizim sıraladığımız finans firmaları ise akla ilk gelenler arasında yer almaktadır.

Evkur

Temelde ev sahibi yapmak konusunda hizmet sunan Evkur, kendine has bir sistemi bulunan bir kuruluştur. Ülkemizde hemen her şehirde şubesi bulunan Evkur; bu şubeleri vasıtasıyla üyelerine kredi olanağı sunmaktadır. Son zamanlarda Evkur kredisi kullanarak, konut ve araç sahibi olan birey sayısının oldukça fazla olduğu bilinmektedir.

Hemenal

Kendine has bir sisteme sahip olan Hemenal, hem kredi kartı kullanmak isteyen hem de senet imzalamak istemeyenlere özgü kredi olanakları sunabilmektedir. Tüm müşterilerine özel kredi seçenekleri sunabilen Hemenal, cazip kredi seçeneklerini de sunabilmektedir. Anında finans desteği sağlamak konusunda da başarılı olan Hemenal, anında kredi çekilmesini de mümkün kılmaktadır. Firmadan doğrudan bilgi almak için 0850 222 04 15 telefon numarasını arayabilirsiniz!

Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketleri

Koç Finans

Ülkemizin en köklü finans kuruluşları arasında yer alan Koç Finans, alternatifi bol olan kredi seçeneklerini sunabilmektedir. Özellikle otomobil almayı isteyenlere özel farklı kredi seçenekleri sunabilen Koç Finans, cazip kredi olanaklarını da müşterileriyle buluşturmaktadır. İstediğiniz otomobili beğendikten sonra 0216 556 35 00 telefon numarasını arayarak; Koç Finanstan bilgi almanız da mümkün olmaktadır.

Koç Fiat Kredi

Anında kredi alabileceğiniz banka dışında kredi veren finansal şirketleri arasında Koç Fiat Kredi de yer almaktadır. Sıfır km Fiat markasına ait otomobiller kredi ile satın almak için Koç Fiat Kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Böylece banka banka dolaşmadan kredi kullanabilirsiniz!

DD Finansman Kuruluşu

Temelde mortgage sistemine benzer bir sisteme sahip olan DD Finansman Kuruluşu, alternatifi bol olan kredi seçeneklerini müşterilerine sunabilmektedir. Özellikle yatırım yapmak isteyenlere özel olarak kredi olanağı bulunan DD Finansman Kuruluşu, yakın zamandan bu yana hizmet sunmaya başlamıştır.

Mercedes-Benz Finansman

Türkiye’de banka dışında kredi veren finansal şirketleri arasında Mercedes-Benz Finansman da yer almaktadır. Üstelik hem otomobil hem otobüs hem de kamyon almak isteyen tüketiciler Mercedes-Benz Finansman ayrıcalığından yararlanabilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.