Bankalardan Satılık İkinci El Araçlar

0

İkinci el bir araba alma gibi bir düşünceniz var ise siz değerli ziyaretçilerimize eni bir alternatif olarak bankadan satılık 2. el araçlar önerisi yapacağız Bankaların satmış olduğu ikinci el araçları piyasanın altında alabilir ve kar edebilirsiniz. Çok uzatmadan bankalardan satılık ikinci el araçlar nelermiş görelim.

Bankalardan Satılık İkinci El Araçlar

Bankaların satmış olduğu bu araçlar genel olarak online ihaleler tarafından satılmaktadır. Bankanın web sitesinde bulunan ilanlara ve ilan bilgilerine bakabileceğiniz araçları  almak gibi bir düşünceniz varsa banka şubesine giderek bilgiler almanız gerekmektedir. Genel olarak ihalelere katılım sağlayabilmek için  %6 gibi bir teminat bankaya yatırmanız gerekiyor. İşte, bankaların araç satış ilanları!

Vakıfbank’tan Satılık 2. El Araçlar

Vakıfbank’tan  satılık 2. el araçlar için yukarı da bahsettiğimiz üzere bankaya belirli bir teminat yatırmanız gerekmektedir. Teminat oranıyla alakalı bilgi almak ve Vakıfbanktan satılık araçlara bakmak için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank’tan satılık 2. el araç ilanları

Halkbank’tan Satılık 2. El Araçlar

Halkbank’tan icradan ikinci el araçlar listesine göz atarak ve buradan otomobil, ticari gibi araçları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.  Halkbank’tan satılık araçlar listesinde oldukça geniş bir araç yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz.  Aşağıdaki linkten araç listesine ulaşabilirsiniz.

Halkbank’tan satılık2. el araç ilanları

TEB’den satılık 2. El Araçlar

TEB’den icralık satılık 2. el araçlar arasında birbirinden farklı bir çok model bulunmaktadır. TEB’den icralık satılık 2. el araçlar ilanına göz atarak size piyasanın daha altında olan bir fiyat ile araç sahibi olabilirsiniz. Araç listesine aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan Satılık Araçlar

Ziraat Bankası’ndan Satılık Araçlar ile sizde belirli bir teminatı yatırdıktan sonra ihalelere katılıp güzel bir araç satın alabilirsiniz.  Ziraat Bankası icradan satılık araçlar listesine göz atmak ve online ihaleye girmek için bankadan şifre ve kullanıcı adı almanız gerekiyor.  

Ziraat Bankası’ndan 2.El  Satılık Araç İlanları

QNB Finansbank’tan Satılık Araçlar

QNB Finansbank icra yolu ile almış olduğu arabaları satışa çıkarmaktadır. Piyasanın altında bir araca sahip olmak isterseniz Finansbank araç listesine göz atmalısınız.

Qnb Finansbank’dan Satılık araç ilanları

Leave A Reply

Your email address will not be published.