Burgan Bank Güvenilir mi?

0

Şayet Burgan Banka güvenilir mi? Diye soruyorsanız; bu bankanın oldukça güvenilir bir banka olduğunu baştan söylememiz mümkündür. Ülkemizde bankacılık alanında hizmet sunan özel bankalardan birisi olan Burgan Bank, ismini son zamanlarda sıklıkla duyurmaya başladı. Tüm bankacılık işlemlerini BDDK onaylı olarak gerçekleştiren bankanın; güvenilir bir banka olduğunu ifade etmek de mümkün oluyor.

Burgan Bank’ın sektörde ismini yeni yeni duyurmaya başlaması; söz konusu bankanın merak edilmesini de mümkün kılıyor. Bundan dolayı Burgan Bank kimin? Tarzındaki sorularla sıklıkla karşılaşabiliyoruz. Yine Burgan Bank güvenilir mi? Sorusuyla sıklıkla karşılaştığımızı da ifade etmek mümkün oluyor. İşte tüm bu sorulara dair merak edilenler!

Burgan Bank Kimin?

Adı son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan Burgan Bank, esasından Burgan Grup bünyesinde yer alan bir banka kuruluşudur. Burgan Bank kimin? Yüzde 98,26 hissesi Eurbank Tekfen’e ait olan bankanın özel bir kuruluş olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. 28 Ocak 2013 tarihi itibariyle Burgan Bank Anonim Şirketi unvanına sahip olan bankanın, ülkemizdeki genç bankalar arasında yer aldığını ifade etmek mümkün olmaktadır. Banka esasında gücünü Kuveyt’in büyük çaplı sermaye dünyasından alan Burgan Bank; BDDK tarafından sürekli olarak denetlenen bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır.

Burgan Bank Güvenilir mi?

Ülkemizde bankacılık sektöründe yer alan bankaların tamamı BDDK tarafından sürekli denetime tabi tutulmaktadır. Dolayısıyla BDDK tarafından takip edilen bankaların güvenli olduklarını ifade etmek de mümkün olmaktadır. Kuvvetli bir sermayeye sahip olan Burgan Bank her ne kadar yeni bir banka olsa da sermaye bakımından Ortadoğu’nun güçlü bankaları arasında yer almaktadır. Bilinen tüm bankacılık işlemlerinin yapılmasına olanak tanıyan Burgan Bank, bundan dolayı her zaman müşteri odaklı bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Peki Burgan Bank Güvenilir mi? İşte ayrıntılar!

Burgan Bank Güvenilir Bir Banka mı?

Bir bankanın güvenilir olması? Yasal bir banka olup olmadığıyla doğrudan ilgilidir. Yine sermaye yeterliliği ve denetlenip denetlenmediği de bir bankanın güvenilirliğini doğrudan etkiler! Burgan Bank güvenilir mi? Henüz genç bir banka olsa da Burgan Bank BDDK tarafından sürekli denetlenen bir banka olduğu için güvenilir bankalar arasında yer almaktadır. Yine bankanın Eurobank Tekfen kökeninden geliyor olması, güvenilir olmasını da doğrudan etkilemektedir. Ülkemiz haricinde pek çok farklı bölgede de hizmet sunan Burgan Bank, tam olarak güvenilir olan bankalar arasında yer almaktadır. Uluslar arası alanda da bankacılık hizmeti sunuyor olması; Burgan Bank’ın güvenilir bir banka olarak ön plana çıkmasını mümkün kılmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.