Enpara.com Türkiye’nin Şubesiz Bankacığı

0

Enpara.com, Ekim 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün yüzbinlerce “mutlu” müşterisi olan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

Peki bugüne kadar yüzbinlerce kişi neden Enpara.com’u tercih etti? Sonuçta bir bankadan bahsediyoruz ve tercih edilmesi için bir takım faydalar sunması gerekiyor, öyle değil mi? Bu noktada 4 tane temel faydamız öne çıkıyor:

EFT/havale ve hesap işletim ücreti almıyoruz, hem de sonsuza kadar…
Bunu sadece 2 sayfa olan sözleşmemizde de açıkça belirttik.

Birikimlerini değerlendirmek isteyenlere her zaman yüksek mevduat faizi oranları sunuyoruz.

Nakit ihtiyacı olanlara her zaman avantajlı kredi faiz oranları sunuyoruz.

Uzun süreli ve müşterilerimizi mutlu eden kampanyalar sunuyoruz.

Biz bu faydaları müşterilerimize “sürekli” olarak sunabildiğimiz için tercih ediliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Aslında konunun özü şu: bizim tek bir
şubemiz bile olmadığı için doğal olarak kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik, çay, kahve, kalem, kağıt gibi masraflarımız da olmuyor. İşte bu yüzden ciddi boyutlarda maliyet avantajı yaratıyoruz, bu avantajı da müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Yani bütün sihrimiz şubesiz olmamızda, o yüzden bu şubesiz olma konusunu biraz açmakta fayda var. Gururla söylüyoruz, biz bugüne kadar her ne sebeple olursa olsun, tek bir müşterimizi bile bir QNB Finansbank şubesine yönlendirmedik. Cep telefonu numarasını güncellemek isteyen, kartını kaybeden, kredi kullanmak isteyen ya da kredisini kapatmak isteyen müşterilerimizi bile… Özetle, Enpara.com’da her şey (gerçekten her şey) sadece dijital kanallar üzerinden kolayca halledilebiliyor.

Dijital kanallar derken de kullanımı çok basit olan internet şubemiz ve cep şubemizden bahsediyoruz. Ayrıca nakit yatırıp çekebilmeniz için tüm QNB Finansbank ATM’leri hizmetinizde. Unutmadan, bir de Çözüm Merkezi’miz var: bir sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve tek bir tuşla en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz!

“Her şey iyi güzel de, ben nasıl müşteri olacağım?” dediğinizi duyar gibiyiz 🙂 Merak etmeyin, siz internetten başvurunuzu yaptıktan sonra biz sizi ziyaret ediyoruz ve bütün işlemleri evinizde, iş yerinizde, siz nerede isterseniz orada gerçekleştiriyoruz. Yan tarafta nasıl müşterimiz olabileceğinizi kısaca anlattığımız bir de filmimiz var.

Ha bu arada, bazı müşterilerimizin henüz müşterimiz olmadan önce bazı çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız ama şubeniz yok, QNB Finansbank’ın sağladığı tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” gibi sorular sormuşlardı. Siz sormadan biz söyleyelim, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız. QNB Finansbank’ın ve Türkiye’deki diğer tüm bankaların tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabiyiz, içiniz rahat olsun.

Bizi bir de müşterilerimizden dinlemek isterseniz tıklayın.

Leave A Reply

Your email address will not be published.