QNB Finansbank EFT Nasıl Yapılır? EFT İptal Edilir mi

0

QNB Finansbank tarafından kullanıcılara sunulan dijital bankacılığı hedef gösteren Enpara, para transferi konusunda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüm getiriyor. Sürekli bir şekilde yenilenme çabası içerisinde olan Enpara, beklenmeyen sebeplerden doları yanlış hesaba gerçekleştirilen para transferlerinin önüne geçmek için Enpara EFT iptal etmek hizmeti sunmaya başladı. QNB Finansbank eft iptali nasıl yapılır araştırması içerisine giren kullanıcılar enparanın bu eşsiz hizmeti ile karşılaşıyor.

QNB Finansbank EFT Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank aracılığı ile EFT gerçekleştirmek için ilk olarak para transferi yapacağınız kişinin kullandığı banka tarafından ona tanımlanan IBAN numarasını size iletmesi gerekmektedir. Eğer IBAN numarasını bulamıyorsa, hesap numarası ve şube kodu gibi bilgileri size iletmiş olmalıdır. Aksi takdirde EFT işlemini gerçekleştirme olanağınız bulunmuyor. Bu bilgilere sahip olduğunuz durumda Enpara mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde EFT işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank EFT ile Para Gönderme

  • İlk yapmanız gereken Enpara mobil uygulamasından veya Enpara internet şubesinden gerekli bilgileri doldurarak giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sonraki aşamaya geldiğinizde sol tarafta veya üst tarafta bulunan menüden para transferi sekmesine giriş yapmanız gerekiyor.
  • Para transferi sekmesine girişin ardından daha önce para alışverişi yaptığınız bir müşteri ile tekrardan para transferi yapacaksanız kayıtlı kullanıcılarım sekmesine girerek karşıdaki kişiye ait ibanın orada kayıtlı olup olmadığına bakmalısınız.
  • Eğer kullanıcı ile daha önce para transferi yapmadıysanız başka bir alıcıya sekmesine tıklayarak para göndereceğiniz kişilere ait bilgileri doğru bir şekilde oraya girmeniz gerekmektedir.

QNB Finansbank EFT İptali Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank yanlış EFT iptal etme arayışı içerisine girmeniz durumunda Finansbank’ın müşterilerine herhangi bir sorun karşısında kullanmaları için sunduğu EFT iptal etme seçeneğini kullanmanızı öneriyoruz. Enpara mobil uygulaması üzerinden talimatlarım sekmesine girdiğinizde yapılan EFT işlemi o alanda gözükecektir. Bu alanda bulunan EFT talebinizi iptal ederek bu durumdan kurtulmuş olacaksınız. Enpara uygulaması sayesinde müşteriler bu seçeneği kullanarak birçok sorundan kurtulmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Eğer enpara müşterisi değilseniz bu konuda çok uzun bir süreç sizi bekliyor olacak ve sorunlar yaşayacağınızı söylemek isteriz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.