Enpara Sanal Kart Oluşturma

0

Enpara müşterilerinin sabırsızlıkla bekledikleri Enpara Sanal Kart; internet üzerinden alışveriş yapanlara özel geliştirilmiş güvenli kart türüdür. Asıl kartınızı bağlı ancak, güvenlik konusunda etkili bir kart uygulaması olan sanal kart, pratik alışverişin de kapısını sonuna kadar aralamaktadır. Üstelik bu kartın limitini tamamen siz belirlersiniz! Peki Enpara sanal kart oluşturma nasıl yapılır? Dahası pek çok önemli kazanımı bulunan Enpara Sanal Kart avantajları nelerdir? İşte ayrıntılar!

İnternet bankacılığının her geçen gün gelişim gösterdiğini biliyoruz. Bu durum kredi kartı sahiplerinin de internet üzerinden sıklıkla alış veriş yapabilmelerine olanak sağlıyor. Tam da bu noktada kredi kartlarının güvenliğini sağlamak amacıyla sanal kart uygulaması devreye girmektedir. Enpara da internet üzerinden alışveriş yapılmasına olanak tanıyan bir bankacılık sistemidir. Bundan dolayı da Enpara da kredi kartının güvenliğinin sağlanması için sanal kart uygulamasına geçmiştir. Enpara sanal kart oluşturma işlemi sayesinde Enpara kredi kartı sahipleri güvenli alışverişin kapısını aralamaktadır. Enpara sanal kart oluşturma nasıldır? İşte tüm detaylar!

Enpara Sanal Kart Oluşturma

Enpara Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Sanal kart oluşturmayı istiyorsanız; kısa bir zaman harcadıktan sonra gayet pratik bir şekilde sanal karta sahip olabilirsiniz. Enpara sanal kart oluşturma söz konusu olduğunda Enpara’nın internet ya da mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Enpara mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra hangi kredi kartınıza sanal kart oluşturacaksanız; o kartı tanımlamalısınız. Böylece gayet seri bir şekilde Enpara sanal kart oluşturmak konusunda önemli bir avantaj elde edebilirsiniz.

Enpara mobil uygulaması ya da internet sayfası aracılığıyla sanal kartınızı oluştururken, kendi limitinizi de oluşturabilirsiniz. Sanal kart oluşturmak istediğini kredi kartını seçtikten hemen sonra zaten sistem otomatik olarak sizden bir limit belirlemenizi isteyecektir. Böylece limitiniz tamamen sizin kontrolünüzde oluşabilir. Üstelik sanal kart oluştururken; limitinizi günlük olarak sıfırlayabilirsiniz. Her günün sonunda limitinizin sıfırlanmasını talep edebilirsiniz. Yine ekstre kesim tarihi itibariyle de sanal kartınızın iptalini sağlayabilirsiniz.

Enpara Sanal Kartın Avantajları Nelerdir?

Elbette ki Enpara Sanal Kart oluşturma işlemi sonrasında sizleri pek çok önemli kazanım da bekleyecektir. Tam da bu noktada Enpara sanal kartın avantajlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Kredi kartınızın limitini tamamen siz belirlersiniz
  • Kart limitinizi istediğini zaman itibariyle sıfırlayabilirsiniz
  • İnternet üzerinden gayet güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz

Enpara sanal kart her şeyden önce güvenli bir internet alışverişin kapılarını ardına kadar sizler için aralar!

Leave A Reply

Your email address will not be published.