Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

0

Ekonomik nedenlerden ötürü kredi çekmek isteyen kişiler, mevcut durumlarından ötürü kredi ödemelerine hemen başlamak istemeyebilir. Bankalar, bu durumun farkında olmasından dolayı yeni yıl ihtiyaç kredilerini oldukça farklı şekillerde vermeye çalışmaktadır. Bu yazımız içerisinde ertelemeli kredi veren bankalar hakkıda bilgiler vermeye çalışacağız. Bazı bankalar, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verirken bazı bankalar 6 ay ertelemeli konut kredisi vermeye başlamıştır. 2019 yılı içerisinde düzenlenen kredi kampanyalarından bahsedecek olursak;

Alternatif Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredisi konusunda büyük farklılık ortaya sunan Alternatif Bank, ekonomik sıkıntı çeken kişilere büyük kolaylıklar sağlamaya başlamış durumda. İhtiyaç kredisini bugün çeken kişiler, ödemeye 3 ay ertelemeli olarak başlıyor. 3 ay ertelemeli olarak verilen kredi için toplam vade oranı ise 33 olarak belirlenmiş durumda. Herhangi bir şekilde kefil, teminat istemeyen Alternatif Bank, ihtiyaç kredisini 50,000 TL’ye kadar vermektedir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank mobil ve şubeleri üzerinden yapılan ihtiyaç kredilerinde 3 ay erteleme seçeceği sunan Akbank, bu konuda müşterilerinden herhangi bir şekilde şart ya da kefil istemiyor. 50,000 TL’ye kadar kredi veren Akbank, ertelemeli kredi için 33 ay vade seçeceği sunuyor. 33 ay normal vade, 3 ay ise ertelemele zamanı sunuyor. Akbank tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisi için talep edilen faiz oranı ise %2,69 olarak gösteriliyor.

ING Bank Ertelemeli Kredi

50,000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli olarak kredi veren ING Bank, hizmetlerini şube ve internet bankacılığından ayrı ayrı olarak vermektedir. 5,000 TL üstü krediler için %2,19 kredi faiz oranı uygulayan ING Bank, 5.000 TL altı krediler için %2,89 sabit oran faizi uygulamaktadır. 3 ay ertelemeli olarak sunulan bu kredi için toplam vade sayısı 33 ay olarak belirlendiğini de hatırlatmak isteriz.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bu yazımız içerisinde yukarıda da dile getirdiğimiz üzere ertelemeli kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. 50,000 TL’ye kadar ertelemeli olarak kredi veren Finansbank, başvurularını şu an için sadece SMS üzerinden almaktadır. 33 ay olarak ertelemeli kredi veren Finansbank, %2,59 kredi faiz oranı uyguluyor. Telefonlarının mesajlar bölümüne giren kişiler TC Kimlik numaralarını yazıp 5030’a mesaj göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunup bulunamayacaklarını öğrenebilirler.

Vakıfbank Memurlara Özel Ertelemeli Kredi

%2,39 faiz oranı uygulayan Vakıfban, memurlar için ihtiyaç kredisi maksimum çekim tutarını 90,000 TL olarak belirlemiş durumda. Emeklilerin de yararlanabileceği bu kredi için 3 ay erteleme olacağının bulunduğunu, kredi tutarları arasında azalma ve artırma gibi özel seçeneklerin bulunduğunu söyleyebiliriz. 33 ay vade sınırı bulunan bu kredi için sabit oran uygulanmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.