Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

0

Hesap işlem ücreti, çoğu zaman can sıkıcı olabilmektedir. Durum böyle olunca birçok kişi, hesap işletim ücreti almayan bankalar hangileridir sorusunu sormaktadır. Yazımız sayesinde bu bankalar hakkında net bilgilere ulaşmış olacaksınız. Şimdi, lafı daha fazla uzatmadan bankalara geçelim.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Her şeyden önce bir şeyi belirtmekte fayda var. Bankalar, öğrencilerden hesap işletim ücreti almamaktadır ve aldıkları hesap işletim ücretlerini iade etmektedir. Bu sebep ile öğrenciler, istedikleri zaman istedikleri bankayı kullanabilirler. Bunun dışında hesap işletim ücreti alınmayan başka kişiler de bulunmaktadır. Bu kişiler; işçi ve memurlardır. Birçok banka, kendi bankasından maaş ödemesi alınması durumunda havale, eft ve hesap işletim ücreti almamaktadır. Hesap işletim ücreti ödememek için o bankadan maaş ödemesi almanız gerekmektedir. İşçiler, bu konuda biraz daha farklıdır. Bankanın işyeri ile yaptığı anlaşmaya bağlı olarak, hesap işletim ücreti alınabilir veya alınmayabilir. Birçok işyeri, bankalar ile hesap işletim ücreti, havale ve eft konularında anlaşmaktadır. Bu neden ile işçiler, memurlar ve öğrenciler, hesap işletim ücreti ödememektedir diyebiliriz.

hesap-işletim-ücreti
hesap-işletim-ücreti

– Enpara
– Yapı Kredi (Dijital İşlemler)
– TEB
– Senin Bankan
– Türkiye Finans Katılım Bankası
– Albaraka Türk Katılım Bankası

Yukarıda yer alan bankalar, hesap işletim ücreti almayan bankalar 2020 arasında yer almaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, ilgili bankalara başvuru yapabilirsiniz. Özellikle Enpara, bu konuda bilinen ve en çok müşterisi olan bankadır. Hesap işletim ücreti almayan banka denildiği zaman akla ilk olarak Enpara gelmektedir. Enpara, hiçbir işlemden ücret almamaktadır fakat diğer bankalar, sadece dijital olarak yapılan işlemler için ücret talep etmemektedir. Bu sebep ile birçok kişi, sadece Enpara müşteri olmak istemektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.