Honeyminer Ne Kadar Kazandırıyor?

0

Bundan kısa bir süre önce kripto paraların hayatımıza girmesi ile birlikte yeni kavramların da öğrenilmesi söz konusu olmaya başladı. Çünkü kripto paralar sanal para olarak da değerlendirilmeye başladığından dolayı teknolojik terimlerin de öğrenilmesi kaçınılmaz bir durum haline geldi. Kripto para borsası, maden işletmeciliği gibi kavramlar da anlam kazanırken uygulamaların ortaya çıkması da bu süreçleri kolaylaştırdı. Honeyminer adı verilen uygulama da son olarak ortaya koyulan uygulama oldu. Honeyminer ne kadar kazandırıyor? Sorusunun cevabını almak isteyenler ise merak etmeye başladı.

Honeyminer Nedir?

Honeyminer daha önceleri sadece belli güçlerin üretebildiği kripto para anlayışının normal ev bilgisayarları sayesinde de üretilmesine olanak sağlayan bir programdır. Bu sayede hem büyük şirketler hem de sıradan kullanıcılar maden işletmeciliği yapmaya başladı. Bu uygulamanın en çok sevilen taraflarından bir tanesi ise diğer uygulamalara göre daha fazla kazanç sağlatması olarak görülüyor. Hazirandan bu yana faaliyette olan uygulamanın şuan için 20.000’den fazla üyesi bulunuyor. Bu durumdan dolayı honeyminer ne kadar kazandırıyor? Sorusuna cevap aranıyor.

Kullanımı Nasıldır?

Uygulama her üyenin anlayacağı basitlik düzeyinde ayarlanmıştır. İlk olarak sadece uygulamaya girmeniz ve ardından da maden işletmeciliğini başlatmanız yeterli oluyor. Uygulama seviye olarak ayarlanmış şekilde çalışıyor. Madencilik seviyeniz arttıkça size verilen ödülde de artış meydana geliyor. Böylece Satoshi adı verilen ödülden almanıza dayanak oluyor.

Kazanç Durumu

Uygulama günlük olarak ortalama 4 dolar para kazanabileceğinizi öne sürüyor. Bilgisayar durumunuza bağlı olarak değişen bir olay olduğu da belirtiliyor. Yapılan denemelerde ekran kartının kalitesine göre 24 saatte 0,51 dolar kazanmak ve bunun 0.19 dolarını ise elektrik maliyetine ayırmak gerektiği ortaya çıkıyor. Bilgisayarı boş olanlar için gelir kaynağı olabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.