ILCoin Nedir? ILC Hangi Borsalardan Alınır? Fiyatı Ne Kadar?

0

ILCoin blok zinciri devrim niteliğinde bir zincir üstü veri depolama sistemidir. Sadece ILCoin kripto para birimi için güçlü bir temel sağlamak için değil, aynı zamanda olağanüstü güvenli ancak şeffaf veri depolama, çeşitli akıllı sözleşme sistemlerinin kurulması ve blockchain sistemlerimizde çalışan yenilikçi merkezi olmayan uygulamaların başlatılması için çok çeşitli olanaklar açmak için geliştirildi.

ILCoin Blockchain ağı, zincir üstü veri depolamasının kuantum dayanıklı bir SHA-256 Komuta Zinciri Protokolü (C2P) ile güvence altına alındığı ve yönetildiği devrim niteliğindeki Merkezi Olmayan Bulut Blok Zinciri Sistemidir. ILCoin Blockchain Sistemi, yaklaşan kuantum hesaplama tehditlerine karşı kendisini etkili bir şekilde geleceğe yönelik olarak kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda kötü niyetli, üçüncü taraf %51 saldırılarına karşı bağışık olduğu kanıtlandı.

Defansif Blockchain Yaklaşımı

Şeffaflığın yeterli güvenlik olmadan değeri yoktur. Bilgi hırsızlığı, karşı sahteciliği ile aynı sorunlara neden olur. Geliştiriciler, ILCoin Blockchain Sistemini ve diğer tüm geliştirmeleri geliştirirken, öncelikle güvenliğe azami önem veriyorlar. Bu, Defansif Blockchain Yaklaşımının başlangıç ​​noktasıdır. ILCoin blockchain’in Defansif Blockchain Yaklaşımı, güvenli ve güvenli veri depolama için ön koşuldur. Güvenlik protokolü olmayan sistemler, kullanıcıları için güvenli ve kaliteli bir hizmet sunamaz.

Komut Zinciri Protokolü (C2P)

DCB’ye erişim, uygun blok boyutu ve hızıyla birlikte güçlü bir güvenlik varlığı gerektiren merkezi olmayan bir sistemle gerçekleştirilir. Bu son derece yüksek blok zinciri güvenliğini sağlamak için ILCoin geliştiricileri, devrim niteliğinde bir merkezi savunma sistemi geliştirdi: Komuta Zinciri Protokolü (C2P). C2P’nin yardımıyla, sadece gelecekteki hack girişimlerini caydırmakla kalmayıp aynı zamanda % 51 saldırılarını tamamen önlemek için C2P başarıyla test edildi.

Yarık Protokolü

Blockchain teknolojileri hakkında konuşurken sıkça bahsedilen diğer sorular ölçeklenebilirlik ve senkronizasyon sorunudur. Blockchain teknolojisiyle ilgili en büyük zorluklardan biri veri aktarım kısıtlamalarının üstesinden gelmektir. ILCoin ekibi RIFT Protokolü adı verilen bir çözüm üzerinde çalışıyor. Blockchain sistemlerinin ölçeklenebilirlik sorununa son verecek. Bu devrimci yaklaşım, veri depolamak için zincir tabanlı bir sistem için fırsat yaratacaktır.

Merkezi Olmayan Bulut Blok Zinciri

Merkezi Olmayan Bulut Blok Zinciri (DCB), merkezi olmayan bir blok zincir sistemine dayanan dünyanın ilk veri depolama platformudur. DCB, bir zincir sistemi kullanarak veri depolamaya dayanır. SHA-256 ILCoin Merkezi Olmayan Karma Blok Zincir Sistemi üzerine kurulmuştur. Bu devrimci çözümün ortaya çıkmasıyla birlikte blockchain kullanım potansiyeli için yeni boyutlar açılıyor. Bu, videolar, resimler veya diğer dijital içerikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere daha geniş bir yelpazede veri depolama olanaklarına olanak tanır. Platform, güvenli ve şeffaf zincir tabanlı veri depolama gibi olağanüstü iş potansiyeline sahiptir ve bu başka hiçbir projenin çözemediği bir konudur.

Komuta Konsensüs Zinciri Protokolü (C3P)

Blockchain teknolojisini sürekli olarak geliştirmeye kendini adamış olan ILCoin ekibi, sürekli ILCoin’in Savunma Blockchain Sistemini geliştirmek için çalışıyor. Komuta Konsensüs Zinciri Protokolü (C3P), merkezi olmayan savunma sistemlerine sahip olan blok zincirin mevcut durumunu güvenli ve güvenli bir yapıya dönüştürmeye özel bir önem veren C2P’nin bir sonraki yükseltmesidir. C3P ile yapılandırılmış konsensüs teorisi bir gerçek haline gelirken olası saldırıları ortadan kaldırmak için yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Uzunca bir süredir yatay fiyat hareketine devam eden ILC, bugün kripto para piyasasında 0.0356 dolardan işlem görmekte.

Leave A Reply

Your email address will not be published.