İNGTekno Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

0

BDDK bilindiği üzere bazı teknolojik cihazların kredi kartıyla satın alınmasını engellemişti. Bu durum cep telefonu sahip olmayı isteyenlerin farklı alternatif seçeneklere yönelmesini mümkün kılıyor. Tam da bu noktada INGTekno Kredi seçeneği karşımıza çıkıyor. Peki İngtekno kredi başvuru nasıl yapılır? Bu avantajlı krediye başvurmak için neler yapılmalıdır? Dahası İng tekno kredinin avantajları nelerdir? İşte merak edilen detaylar!

İNG Banka özellikle farklı teknolojik firmalarla yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde teknolojik cihazları taksitli bir şekilde satın alınmasına yardımcı olacak kredi yöntemlerine imza atıyor. İNG Bank Tekno Kredi ile 12 aya varan taksit fırsatıyla cep telefonu satın almanız da mümkün hale geliyor. Üstelik bu sayede hiç de zorlanmadan hemen her markaya ait cep telefonlarını rahatlıkla satın almak da mümkün oluyor. Durum böyle olunca İNGTekno kredi başvurusu nasıl yapılır? Sorusunu soranların sayısı da her geçen gün itibariyle artış gösteriyor.

İNGTekno Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

İngtekno kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • İlk Adım SMS Gönderin
  • İkinci Adım Kimliğinizi Doğrulatın
  • Üçüncü Adım Kredinizi Kullanın
  • Dördüncü Adım Geri Ödemenizi Zamanında Yapın

İlk olarak cep telefonunuzun mesaj kısmına TEKNOSA yazmalısınız. Sonrasında bir boşluk bıraktıktaj sonra T.C. Kimlik numaranızı yazmalısınız. Kimlik numaranızı yazdıktan sonra kısa mesajınızı 2229 numarasına göndermelisiniz. Örnek: TEKNOSA TCKN

İNGTekno Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

İngtekno kredi başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun ikinci adımı; kimliğinizi doğrulattığınız adımdır. Burada cep telefonunuza başvurunuzun onayına dair bir mesaj gelecektir. SMS tarafınıza ulaştıktan hemen sonra Teknosa bünyesinde yer alan İNG hizmet noktasına giderek kimliğinizi doğrulatmalısınız. Bu aşamanda sonra artık evraklarınızın dijital ortamda alınarak, tek bir evrağa imza atarak, kredinizi kullanabilirsiniz.

Üçüncü aşama artık İngtekno kredinizin kullanıma hazır olduğu aşamadır. Bu aşamada artık kredinizi kullanarak, talep ettiğiniz ürünü taksitli bir şekilde satın almanız da mümkün olacaktır. Otomatik olarak Teknosa’dan almayı istediğiniz ürünün ödemesi yapılacaktır.

Elbette ki bir kredide olduğu gibi İngtekno kredide de bir geri ödeme planı yer almaktadır. Geri ödemenizi İNG mobil uygulamasından gayet pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Yine internet şubesi aracılığıyla da geri ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İngtekno Kredinin Avantajları Nelerdir?

Günümüz itibariyle teknolojik araçların özellikle cep telefonlarının taksitli bir şekilde alınmasını mümkün kılan İngtekno kredi beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. İngtekno kredi sayesinde oldukça pratik bir şekilde istediğiniz markaya ait olan cep telefonunu taksitli bir şekilde satın almanız da mümkün olmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.