İş Bankası Maxipuan Kullanılabilen Siteler

0

Ülkemizin en büyük özel sektör bankaları arasında yer alan İş Bankası, müşterilerine özel kredi kartları düzenleyen bir banka olarak karşımıza çıkıyor. İş Bankasının kredi kartını kullanarak, etkili bir şekilde alışveriş yapmak da mümkün oluyor. Bununla birlikte İş Bankası kredi kartı ile MaxiPuan biriktirmek de mümkün oluyor. MaxiPuan alabilmek için elbette ki İş Bankasının anlaşmalı olduğu yerlerden alışveriş yalpam gerekiyor. Peki İş Bankası maxipuan kullanılabilen siteler hangileridir? İş Bankasıyla uyumlu çalışan marketlerle, online alıveriş siteleriyle ve diğer farklı platformlarla alışveriş yapabilirsiniz. Sizler için İş Bankası maxipuan kullanılabilen siteleri araştırdık!

MaxiPuan nedir? Kredi kartıyla belirli yerlerden alışveriş yaptığınızda hesabınıza tanımlanan para yerine geçen puanlara MaxiPuan denir. MaxiPuan İş Bankası kredi kartları için geçerli olan avantajlı para puanlar arasında yer almaktadır. İş Bankası kredi kartıyla anlaşmalı yerlerden alışveriş yaptığınızda otomatik olarak MaxiPuan da kazanmış olursunuz. Böylece avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilmenin ayrıcalığını da yaşamış oluyorsunuz. Peki İş Bankası maxipuan kullanılabilen siteler hangileri? İşte detaylar!

İş Bankası Maxipuan Kullanılabilen Siteler Hangileri?

Elbette ki günümüz koşullarında İş Bankasının anlaşmalı olduğu çok sayıda farklı internet sitesinden söz etmek mümkün olmaktadır. İş Bankası ile anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yaptığınızda ödemenizi İş Bankası kredi kartıyla yaparsanız; yapmış olduğunuz alışveriş ödemesinin belli bir oranı MaxiPuan olarak tanımlanmaktadır.

İş Bankası Maxipuan Kullanılabilen Siteler

Siz de bu harcamalardan elde etmiş olduğunu MaxiPuanları kullanarak, bedavadan alışveriş yapabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. İş Bankası maxipuan kullanılabilen siteler söz konusu olduğunda ilk akla gelen siteler Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11 gibi online alışveriş platformlarıdır. Yine Hızlıal, Migros ile Gratis gibi adreslerden de MaxiPuan kullanarak alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır.

Günümüz koşullarında İş Bankası MaxiPuan kazanmak konusunda çok sayıda farklı kampanyanın düzenlendiği bilinmektedir. Bu kapsamda yapacağınız kampanya araştırması sayesinde çok sayıda farklı kampanyadan da haberdar olabilirsiniz. Böylece yaptığınız alışverişlerde etkili bir şekilde MaxiPuan kazanmanın da anahtarına sahip olabilirsiniz. Bunun için İş Bankasının reklamlarını ve tanıtım bültenlerini yakından takip etmenizi öneriyoruz.

İş Bankası MaxiPuanın Geçerli Olduğu Kuruluşlar Hangileridir?

Elbette ki İş Bankası MaxiPuan kullanarak alışveriş yapabileceğiniz kuruluşların sayısı oldukça fazladır. İşte İş Bankası maxipuan kullanılabilen siteler;

  • Petrol Ofisi, Total ile BP gibi istasyonlar
  • Migros, Şok, A101, Carrefour gibi marketler
  • LC Waikiki, Koçtaş, Boyner, Tekzen ile Bimeks gibi mağazalar
  • Hepsiburada, Markafoni, Hızlıal ile Sanalmarket gibi internet platformları

Leave A Reply

Your email address will not be published.