Kazandırma Potansiyeli Olan Altcoin Sepeti Nasıl Yapılır?

0

Kripto para piyasasında kısa sürede zengin olan Global ölçekte milyonlarca insan var, yine bütün varını yoğunu bilinçsizce bu borsaya yatırıp bütün varlığını kaybeden insanların sayısı da az değil. Bütün piyasalarda olduğu gibi Kripto para piyasasında da altcoin sepeti oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Bu noktaların başında güçlü analiz gelmektedir. Grafik okumayı bilmek yatırım yapılacak olan altcoin biriminin arkasındaki şirketin neler yaptığını takip etmek, Telegram Instagram web sayfası gibi platformlardan faaliyetleri takip etmek ve en önemlisi şirketlerin ortaklarını ve partnerlerini incelemek daha tutarlı yatırımlar yapmak için gereklidir. Bu makalede yer alan bilgiler Sadece bu Piyasayı merak edenlere bilgi vermek amaçlıdır kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

 Kazandıran Altcoin Sepeti

Saniyelik olarak birimlerin iniş çıkışlar gösterdiği Kripto para piyasasında altcoin sepeti oluşturmadan önce Bitcoin ve Ethereum gibi çok önemli Kripto paraların grafiklerine bakmak gerekiyor, bugün itibariyle BTC 65.101 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Bu haftalık Kazancı yüzde 4.75 olarak görülüyor.

Coinmarketcap sitesinde anlık olarak değişen Kripto para birimlerinin nabzını tutmaya başlayalım. Helium 4.685 dolardan işlem gördü son 24 saat içerisinde yüzde 0.79 kaybettirdi hafta bazında bakacak olursak yüzde üçlük bir kazanç sağladığı görülüyor.

Bu hafta Loopring LRC kısaltması ile bilinen altcoin yatırımcılarına yüzde 182 oranında kazanç getirdi şu an 3.47 dolardan işlem görüyor. Birim fiyatı zirvede iken bu Kripto paraya yatırım yapılmaması gerekiyor. En azından bu para biriminin izlenmesi ve düzeltme yapmasının beklemesinde yarar var.

Bu hafta KADENA KDA altcoin yüzde 162 oranında yükselerek yatırımcıların yüzünü güldürmeyi başardı aynı şekilde Yükseliş çizgisinde olan Liveeper LPT altcoin de yüzde 116 Yükseliş gösterdi.

Livepeer şu anda 66.13 dolardan işlem görüyor. Helium HNT altcoin 51.99 dolardan işlem görmektedir ve bu hafta yatırımcılarına yüzde seksen oranında kazandırdı.

 Yükselme Potansiyeli Olan Altcoinler

Doge Yellow Coin $0.00002572 fiyatı ile yükselmeye devam ediyor. Bu birim son 24 saat içinde yüzde 23 artış gösterdi. 8 kasımda bu birime yatırım yapanlar $0.00001257 dolardan satın aldılar ve bu gün yüzde 111 artışla ceplerini doldurdular.

Decentraland alt coin 2.70 dolar seviyesinde işlem gören ve yükseliş potansiyeli olan bir alt coin olarak değerlendiriliyor. Bu birim de Metaverse kategorisinde yer alıyor. Yani geleceği parlak olan ve altcoin sepetine dahil edilmeyi hak eden bir birim.

Star Atlas altcoin de 0.187 dolardan işlem gören bir alt coindir. İlk çıktığında bu coini satın alanlar çoktan zengin oldular bile. Şu anda yükselişte olan bu para birimi için bu gün satın almak riskli olabilir, fiyat düzeltmesini beklemek daha mantıklı olacaktır.

Bütün altcoin sepetleri oluşturulurken, fiyatlarının aylık 3 aylık grafiği analiz edilmeli ve yükseliş potansiyeli olan alt coinlerden sepet oluşturulurken acele etmemeli. Düşük seviyeye indiklerinde satın alınarak ve stop limit koyarak, büyük zararlardan korunmak mümkün.

Potansiyeli yüksek coinler demişken Shiba Inu da yazılmadan olmaz. Yatırımcısına çok yüksek paralar kazandıran bu coin, Elon Musk’tan gelebilcek twitler sonrası hareketlenebilir. Bu nedenle uygun fiyatlardan alınması halinde Shib coinde de bir miktar yatırım bırakılabilir.

Uyarı Bu yazı kesinlikle yatırım tavsiye içermez. Farklı kaynaklardan yapılan derlemelerle oluşturulmuştur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.