LordFx Şikayet, LordFx ile Yaşanan Poblemler

LordFx Şikayet, LordFx ile Yaşanan Poblemler
2 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 224 kez okundu.

LordFx firması hakkında yapılan şikayetler son dönemde ne durumda diye yatırımcılar tarafından bir çok arama gerçekleştiriliyor. Biz de Lordfx hakkında yapılan tüm şikayetleri tek başlıkta toplamak ve bu şikayetleri değerlendirmek için yeni bir başlık oluşturalım istedik. Bu başlıkta Lordfx firması hakkında yapılan tüm şikayetlere ulaşabilir, varsa kendi şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu sayede diğer yatırımcılara da Lord fx ile ilgili yaşadığınız problemleri duyurma fırsatı bulmuş olursunuz.

Şikayetvar’da LordFx Hakkında Şikayetler

Türkiye’nin en büyük şikayet platformu olan Şikayetvar’da Lordfx ile alakalı olan şikayet konularını aradığımzıda karşımıza bir tane şikayet konusu çıkıyor. Lordfx hakkında yapılan bu şikayeti incelediğimizde firmada yatırım yapan biri tarafından açılmadığını görüyoruz. Yani şikayet konusu firmada yaşadığı sorunlara istinaden açılmamış. Muhtemelen rakip bir firma tarafından Lordfx’i nasıl kötüleyebiliriz mantığı ile açılmış bir şikayet gibi görünüyor. Firmalar zaman zaman birbirlerini karalama çalışmalarına bu şekilde girebiliyorlar.

Lordfx şikayetini incelediğimizde firmanın lisanssız olduğuna dair bir şikayet konbusu bulunuyor ki firma lisans belgelerini resmi internet sitelerinde yayınlamış durumda. Yani hem CFA hem de Saint Vincent lisansı ile hizmet verdiğini gösteren belgeler firmanın resmi web sitesi www.lordfx5.com/tr adresinde bulunuyor. Direkt olarak lisans belgelerinin paylaşıldığı Lordfx sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Twitterda LordFx Şikayetleri

Forex yatırımcılarının en çok kullandığı sosyal medya platformu twitter üzerinde Lordfx ile alakalı şikayet var mı diye bir araştırma yapıldığında karşımıza çıkan bazı şikayetler göze çarpıyor. Lordfx şikayet konuları twitter üzerinde tamamen yarışma ödüllerine çevrilmiş durumda. LordFx twitter üzerinden zaman zaman tahmin yarışması düzenlemekte. Bu ödülleri kazanan yatırımcılar ise ödüllerini alamadığını belirten şikayetlerini belirtiyorlar.

Tabi düzenlenen yarışmaların bazı kuralları olduğu için bu kuralları karşılayabilen ödül sahiplerini ödüllerinin verildiğini belirten firma da bu konuda kendisini savunuyor. Ancak bu tür ödüllerin koşulsuz ve şartsız olarak paylaşılması firma açısından herhangi bir kayıp olarak görülmemelidir diye düşünüyoruz. Yani elbette firmada müşteri kazanmak istiyor ancak bunun için ödülleri şarta bağlama yaklaşımından vazgeçilmeli diye düşünüyoruz. Elbette bu bir pazarlama stratejisidir. Fakat zaten bu ödüller kazananlara şartsız olarak ödendiğinde firmanın prestiji artmış ve pr değeri otomatik olarak yükselmiş olacaktır. 100 dolar veya 50 dolarlık bir ödül için herhangi bir şarta bağlı olmadan ödül sahiplerine verilmesi daha uygun olur diye düşünüyoruz. Bu konuda Lordfx ödül şikayetleri sayısı birden fazla, bu şikayetlerin giderilmesi ve bundan sonra yaşanmaması firma adına pozitif olacaktır diye düşünüyoruz.

Eğer sizinde Lordfx ile yaşadığınız problemler var ise şikayetlerinizi bu başlık altından bizimle ve diğer yatırımcılarla paylaşabilirsiniz. Bu sayede firma hakkında diğer yatırımcılarda bilgi edinmiş olacaklardır. Yine Lordfx kullanan ve memnun olan yatırımcılarda yorumlarını yazı altına paylaşarak firmadan memnuniyetlerini belirtebilirler.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git