Maxipuan Kullanılabilen Siteler

0

Bir çok bankanın kullanıcıları maxipaun nerelerde kullanılır, Maxipuan kullanılabilen siteler hangileridir? sorusunu merak etmektedir. Biz siz değerli okurlarımız için bu yazımızda merak etmiş olduğunuz sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Maxipuan Geçen Yerler

Ülkemizde maxipuan veren kartlara sahip olan kullanıcılar üye iş yerlerinden kolay şekilde puanları ile alışveriş yapabilirler. internet alışverişleriniz ya da normal bir pos cihazı ile işletme ya da alışveriş merkezlerinden yapacağınız  her harcama da maxipuan kazanma avantajına sahip olabilirsiniz. Bu puanların en güzel yönü ise ülkemizde bulunan büyük alışveriş sitelerinde kullanılabiliyor olması. Sizler de puanlarınızla kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

Maxipuan hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Çokça kullanılan kredi kartlarına biriken puanları iş ortağı olan firmalarda  kolay bir şekilde kullanabilir alacağınız şeyi daha ucuza alabilirsiniz.

Maxipuan Hangi Sitelerde Kullanılır 2019

Maxipuanlarınızı yıl içerisinde kullanmayı kesinlikle unutmayın. Aksi takdirde yeni yıla girdiğiniz zaman 1 sene içerisinde kazandığınız tüm puanlar sıfırlanacaktır. Bu yüzden yıl içerisinde hepsini kullanmaya çalışın.

  • Hepsiburada
  • Gittigidiyor
  • N11
  • Hızlıal
  • Gratis
  • Migros

gibi sitelerde toplamış olduğunuz maxipuanları kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizde ister nakit olarak isterseniz de taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde toplam ödeyeceğiniz miktardan puanlarınızı düşebilir ve kalan miktarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Puanlarınızı isterseniz sene sonuna kadar biriktirip toplu bir şekilde harcayabilirsiniz. Ödeme aşamasında puanlarımı kullanmak istiyorsanız kasa da bulunan kişi puanlarınız ile ödemeyi alacaktır.  İnternet üzerinden alışveriş yapacaksanız, alışveriş yapacağınız sitenin ödeme kısmında bulunan puan kullan bölümünden puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Maxipuan Geçen Siteler

Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Marketler Listesi: : MİGROS , CARREFOUR , ŞOK , A101
Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Mağazalar Listesi: : KOÇTAŞ MAĞAZALARI , LC WAIKIKI AĞAZALARI TEKZEN MAĞAZALARI ,BOYNER MAĞAZALARI , BİMEKS MAĞAZALARI , MEDIAMARKT MAĞAZALARI

Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Alışveriş Siteleri Listesi: : HIZLIAL.COM , HEPSIBURADA.COM , KANGURUM.COM.TR , MARKAFONI.COM ,SANALMARKET.COM
Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabilen Akaryakıt İstasyonları: :  TOTAL AKARYAKIT , PETROL OFİSİ , BP AKARYAKIT , OPER AKARYAKIT

Bu mağazalarda kolay bir şekilde toplamış olduğunuz puanları kullanabilirsiniz.  Umarız siz değerli okuyucularımız için hazırlamış olduğumuz Maxipuan Kullanılabilen Siteler başlıklı yazımız faydalı olmuştur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.