Taksitli Nakit Avans Nedir ? Nasıl Alınır?

0

Aniden ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarının giderilmesi için bir kaç çözüm yolu vardır. Bunlardan bir tanesi ise günümüzde her bankanın müşterilerine sunmuş olduğu taksitli nakit avans hizmetidir. Bu nakit avans fırsatlarından yaralanmak isteyenler bu yazımızda merak etmiş oldukları taksitli nakit avans nedir, nasıl alınır? taksitli avans veren bankalar hangileri? gibi sorulara yanıt bulabilecekler.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Nakit avans kullanım oranlarını iyice arttırmak amacıyla ortaya çıkarılan bu uygulamada; kredi kartın da olduğu gibi borcunuzu taksit taksit şeklinde zorlanmadan ödeyebiliyorsunuz. Borcun ödenmesini aylara  yayması nedeniyle oldukça mantıklı ve güzel bir yöntem olarak gözükmekte. Eğer ki nakit lazım ise ve bunu kısa sürede ödeyemeyecekseniz taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans İle Nakit Avansın Farkı Nedir?

Taksitli nakit avansı, nakit avanstan ayıran en büyük özellik ise ödeme sürecinin daha uzun ve kolay olması. Nakit avansta alınan borca ödemediğiniz takdirde günlük vaiz işlerken taksitli nakit avansında ise aylık faiz işler. Nakit avans borcunuzu hızlı ödemek için size avantaj sağlarken, taksitli nakit avans ise istediğiniz vadede ödemenize olanak sağlayacak. Bu açıdan baktığımız zaman acil nakit ihtiyaçları için nakit avans da taksitli nakit avans da oldukça avntajlı bir yöntem. Fakat taksitli nakit avans istediğiniz vadede ödeme olanağı sağladığı ve aylık faiz işlediği için nakit avansa göre daha iyidir. Nakit ihtiyacınıza ihtiyaç duyduğunuz zaman taksitli nakit avans seçeneğini seçmenizi öneririz.

Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Garanti’nin Nakit Avansı

Taksitli nakit avans veren bankalardan birisi ise Garanti bankasıdır. Aşağıda ki kanallar üzerinden kolay bir şekilde başvuru da bulunabilirsiniz.

  • Alo Garanti: 444 0 333,
  • Garanti Paramatik,
  • Garanti İnternet,
  • BonusFlaş,
  • Garanti Cep.

5-12 ay gibi taksinlendirme imkanı sunan Garanti Bankası aylık faiz oranını 2,25 olarak belirlenmiştir.

İşbankası Taksitli Nakit Avans

Taksitli nakit avans veren bankalardan bir diğeri ise İşbankasıdır. 12 aya varan taksitlendirme seçeneği sunan işbankası taksitli nakit avansa aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz;

  • Maximum Mobil uygulaması,
  • İçCep,
  • Telefon şubesi: 0850 724 0 724.

Taksitli Nakit Avans Yapı Kredi

Yapı Kredi World  kartta taksitli nakit avans hizmeti sunmaktadır. Yapı Kredi ödeme seçeneği olarak 6 ay, 9 ay ve 12 ay  gibi taksitlendirme seçenekleri sunmaktadır. Faiz oranı ise 2,25’dir.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.