Taksitli Nakit Avans Nedir?

0

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Günlük hayatta hepimiz çeşitli sebeplerle nakite ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu bazen beğendiğimiz bir eşyayı alırken oluyor, bazen borç ödemelerinde bazen de yatırım işlemleri için.  Her ne sebeple olursa olsun nakit lazım olduğunda bankalarla iletişime geçmek ve kredi talebinde bulunmak  çok zor. Bankaya kredi için başvurduğunuzda sizden önce kimlik bilgilerinizi istiyor. Daha sonra da gelir durumunuzu belli eden herhangi bir belge. Bütün bunları sağladığınızda bazen kefil bulmak durumunda bile kalabiliyorsunuz. Tahmin edersiniz ki tüm bunlar acil para işlemleri için oldukça zahmetli. Tüm bu sorunları çözebilmek için geliştirilen nakit avans sisteminde hem müşteriler rahat ediyor hem de bankalar. Nakit avans nedir derseniz yazımızda size nakit avans hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Nakit Avans Hakkında Her Şey

Nakit avans acil paraya ihtiyacınız olduğunda başvuru yapmanıza gerek olmadan ve beklemeden nakit alabileceğiniz bir sistemdir. Çoğu banka tarafından sağlanan bu sistemde bankamatiklerden, bankanızın mobil uygulamasından, bankanın şubelerinden hatta cep telefonunuzdan sms ile bile nakit avans isteyebilirsiniz. Nakit avans çekildikten sonra tek seferde ödenebileceği gibi bankalar müşterilerine ödeme kolaylıkları da sağlıyorlar. Bu ödeme kolaylıkları arasında en çok reklamı yapılan ve kişiler arasında merak edilen taksitli nakit avans sistemi.

Taksitli Nakit Avans Hakkında Her Şey

Taksitli nakit avans başvuru yapmadan kolaylıkla çektiğiniz avansları kolaylıkla ödeme şeklidir. Bu sistemde avansı faiz olmadan ya da az bir faizle aylara bölerek ödersiniz. Hem bütçenize zarar gelmez hem de acil ihtiyaçlarınız karşılanır. Özellikle kısa vadede ödenmeyecek avanslar için en güzel çözüm olan taksitli nakit avans bu sistemi kullanan tüm müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Kredi mi Taksitli Nakit Avans Mı Daha Avantajlı?

Taksitli nakit avansın krediye göre en büyük avantajı faiz oranlarının çok daha düşük olması. Yalnız taksitli nakit avans çektiğinizde bilmeniz gereken ödemenizi en fazla 36 ay vade uzunluğunda yapabilmeniz. Eğer daha yüksek meblağlar çekmek ve uzun vadede ödemek istiyorsanız kredi için başvuru yapmak daha akıllıca olabilir. Tabii bir de  taksitli nakit avansta çekeceğiniz para miktarı sınırsız değil. Bu miktar kredi kartınızın limiti tarafından sınırlandırılıyor.

Yazımızda size taksitli nakit avansın özeliklerinden bahsettik.  İhtiyacınıza yönelik kullanabileceğiniz bu sistemi birçok banka aracılığıyla kullanabilir ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Avantajlarını düşünerek akıllı bir hesap yapmanızı tavsiye eder. Çekeceğiniz avanslar için şimdiden keyifli harcamalar dileriz.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.