TEB İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

0

İnternet bankacılığının beraberinde çok önemli kazanımları getirdiği hemen herkes tarafından kabul ediliyor. Bundan dolayı ülkemizde internet bankacılığını aktif eden banka sayısı her geçen gün itibariyle artış gösteriyor. Tam da bu noktada internet bankacılığında yeniliklerin öncüsü olan TEB, müşterilerine çok önemli kazanımları sunabiliyor. Bu durumun doğal sonucu olarak TEB internet bankacılığı seçeneğini değerlendirenlerin sayısı her geçen gün itibariyle artış gösteriyor. İnternet bankacılığına giriş yaparken şifremizi kullanmamız gerektiği için internet bankacılığının oldukça güvenli olduğunu da söyleyebiliriz. Peki TEB İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? Ya da TEB internet şubesinden yapılabilecek işlemeler nelerdir? İşte bu sorulara dair merak ettiğiniz tüm ayrıntılar!

TEB İnternet Şubesi Şifresini Nereden Alabilirim?

Öncelikli olarak TEB internet bankacılığı şifresinin birbirinden farklı platformla vasıtasıyla alınabildiğini söyleyebiliriz. TEB internet bankacılığı şifresi alabileceğiniz yerler:

  • CEPTETEB İnternet Şubesinden
  • TEB ATM’lerinden
  • TEB Şubelerinden
  • TEB Müşteri Hizmetlerinden

CEPTETEB günün her saatinde 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz önemli bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan çok sayıda farklı işlemi bu platformdan yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada CEPTETEB uygulamasını kullanarak TEB internet şubesi şifrenizi alabilirsiniz. Bunun için uygulamaya giriş yaparak, internet bankacılığı şifresi al bölümünü tıklamanız yeterli olmaktadır.

TEB İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Elbette ki TEB internet şubesi için doğrudan TEB ATM’lerine giderek kredi kartı ya da banka kartını kullanarak şifrenizi alabilirsiniz. Bununla birlikte bizzat bankanın şubesine giderek de internet bankacılığı şifresini alabilmeniz mümkün olmaktadır. Genellikle teknolojiyle arası pek iyi olmayan müşterilerin bizzat banka şubelerine giderek, internet bankacılığı şifresini almayı tercih ettikleri bilinmektedir.

TEB internet şubesini alabileceğiniz en pratik seçenek olarak karşınıza TEB müşteri hizmetleri birimi çıkacaktır. Bu noktada arayabileceğiniz telefon numarası ise 0850 200 0 666 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sistemini takip ederek oldukça kolay bir şekilde internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Yine e-devlet şifresine sahipseniz, e-devlet şifresini girerek de TEB internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

TEB İnternet Şubesinden Hangi İşlemler Yapılıyor?

Günümüz itibariyle TEB internet şubesini kullanarak çok sayıda farklı işlemin yapılabildiği bilinmektedir. İşte TEB internet bankacılığı aracılığıyla yapılabilecek işlemlerden bazıları:

  • EFT ve diğer havaleleri yapmak
  • Elektrik, su ve doğal gaz faturası gibi faturaları ödemek
  • Hesap dökümü yapmak
  • Güncen kredi kartı borcunu öğrenmek
  • Kredi kartı ve kredi ödemelerini yapabilmek
  • Hesap hareketlerini takip etmek

Leave A Reply

Your email address will not be published.