Teknosa Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Ülkemizden önde gelen teknoloji firmalarından birisi olan Teknosa, ING Bank ile anlaşarak müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir hizmeti devreye soktu. Bu hizmet sayesinde teknosa müşterileri, mağazada yapacakları 15.000 TL ye kadar alışverişleri için ING-Teknosa işbirliği ile ortaya çıkan  Teknokredi isimli hizmetten faydalanabilecekler.  Ayrıca bu kredi için herhangi bir kredi ve komisyon vermenize gerek yok. Teknokredi’ye başvurmak için banka şubelerine gitmenize gerek yok. Herhangi bir teknosa mağazasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Şimdi oldukça merak edilen ve sık sık araştırılan teknosa teknokredi başvuru nasıl yapılır? sorusuna cevap verelim.

Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknokredi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, herhangi bir Teknosa mağazasına giderek SMS ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir. SMS ile başvuru yapmak için, TEKNOSA yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik no yazıldıktan sonra 2229 ‘ a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. SMS’i attıktan kısa süre sonra yetkili mercilerden geri dönüş sağlanacaktır. Onay mesajınızı aldıktan sonra mağaza yetkilileri tarafından kimliğiniz doğruladıktan sonra kredi için gerekli olan sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir.

Yukarı da anlattığımız üzere kısa süre içerisinde Teknokredi hizmetinden faydalanabilirsiniz ve istediğiniz teknolojik ürünleri Teknosa mağazalarından satın alabilirsiniz.

Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?

ING bank ve Teknosa işbirliği ile ortaya çıkmış olan Kredi için alt limit 500 TL , üst limit 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Teknokredinin Taksit Seçenekleri Nelerdir?

Kredi de 8 aydan başlayarak 48 aya kadar devam eden taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Kredi Tutarının Tamamı İle Alışveriş Yapmalı Mıyım?

Tekno kredi kapsamından dolayı verilen kredinin tamamı alışverişte kullanılmalıdır. Bu krediyi nakit para olarak alma gibi bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı tutarın tamamı ile alışveriş yapmanızı öneririz. Fakat yine son kararı verecek olan sizlersiniz.

Teknokredi , Teknosa İnternet Mağazasında Geçerli mi ?

Kredi maalesef ki Teknosa internet mağazasında kullanılamamaktadır. Kredi sadece Teknosa mağazalarında geçerlidir.

Teknokredi ile cep telefonu alabilir miyim?

Verilen bu kredi ile istediğiniz tüm teknolojik aletleri alabilirsiniz. Fakat alacağınız teknolojik aletin fiyatının maksimum kredi limitini geçmemesi gerekmektedir. Umarız teknosa teknokredi başvuru nasıl yapılır? başlıklı yazımız yararlı olmuştur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.