Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

0

Yeni bir işe başlayacak girişimciler tarafından ücretsiz bayilik veren firmalar araştırılmaktadır. Yeni işe başlamak büyük bir risk taşır. Güvenilir bir firmanın bayisi olmak bu riski en aza indirir. Yatırımlar her zaman için ciddi anlamda para gerektirir. Bundan dolayı birçok girişimci bayilik için ücret ödemek istemez. İlla ödemek gerekiyorsa mümkün olduğunca az olmasını tercih ederler.

İş kurarken nerdeyse her adımda artan masraflara bayilik masrafını eklemek istemeyenler tercihlerini ücretsiz firmalardan yana kullanmalıdır. Piyasada bilinmek, markanın gücünü artırmak ve sürümden daha çok kazanmak isteyen firmalar bayilik vermektedir. Ücretsiz verilen bayiler sayesinde firmanın şube sayısı artar ve daha çok müşteri kazanır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmaların Listesi

Ülkemizde çeşitli sektörlerde ücretsiz bayilik veren firmalar bulunmaktadır. Öncelikle sektör tercihi yapılmalıdır. Sektörden sonra girişimcinin sermayesine uygun olan firmayı değerlendirmesi gerekir. Firman, ürünleri, güvenilirliği ve istediği şartlar detaylıca araştırılarak karar verilmelidir. Firmaların listesi şöyledir:

  • Nanoplus Hydroson: Su yalıtım, kaymaz zemin ve temizlik bakım ürünleri satan firmadır. 20 ila 25 bin gibi bir maliyetle işletme kurulabilir. Ücretsiz bayilik veren firmanın merkezi Ankara’dadır.
  • Hortum matik: Firma hortum matik adındaki ürünleri satmaktadır. Bayiler %50 karla ürünü satabilmektedir. 1500 TL ile bayilik kurulabilir.
  • Triples bayiliği: Ücretsiz olarak bayilik veren firma 10 bin TL sermaye şartı koşmaktadır. Satışlardan %60 kar elde edilmektedir.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

  • Lezizhan Çiğköfte bayiliği: 120’nin üzerinde bayisi bulunan Lezizhan firması 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Hijyen ve lezzete önem veren bayiler aramaktadır. Merkezi İstanbul Beyoğlu’ndadır.
  • Anadolu Çiğköfte bayiliği: Malatya merkezli firma ücret ödemek istemeyen girişimcilere güzel imkanlar sunmaktadır.
  • Oba Döner bayiliği: 10’dan fazla bayiliği bulunan firma 2012 yılından beri hizmet vermektedir.
  • Köftey’s bayiliği: Sokak üzerinde yer açacaklardan en az 100 m2, AVM’de açacaklardan en az 50 m2’lik yer isteyen firma bayiliği ücretsiz vermektedir.
  • Paspas matik, Pierre Cassi Giyim, Çaytaze, Dream Home mobilya, Bemera Lukens mobilya, Vizyon Görsel Ürünler, Mochka Accessories, Cleanvac Temizlik Makineleri, Meg Baby Bebek Bezi, Gökyüzü 3d Dekorasyon ücretsiz bayilik veren firmalar arasındadır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalarla İlgili Merak Edilenler

Ülkemizde ücretsiz bayilik veren firmalar sayısı oldukça fazladır. Yeni yatırımlar peşinde olanlar bunun mantıklı olup olmadığını merak etmektedir. Aslında neden ücretsiz bayilik veriliyor arkasından bir sorun çıkar mı gibi kaygılar vardır. Kaygıları yenmek için firmanın ürünleri incelenmeli, başarısı araştırdıktan sonra karar verilmelidir. Başarısız ve ürünleri kötü firmalar risktir. Firmaların büyük çoğunluğu belli bir sermayenin olmasını şart koşmaktadır. Dükkanla ilgili şart koşanlar da vardır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.