En Uygun İhtiyaç Kredisini Hangi Banka Veriyor?

0

Bankalar bazı dönemlerde ihtiyaç kredilerini uygun faiz oranları ile müşterilerine sunarak onların nakit ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede hem kendileri bankaya müşteri çeker hemde müşteriler uygun faiz oranlarından kredi alma olanağı bulur. Bankaların sağladığı faiz oranları bazı durumlarda artış gösterse de ülkemizin ekonomik koşulları göz önüne alındığında faiz oranları umursanmadan kredi almak zorunda kalınabiliyor. Bu yazımızda uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili bilgileri alacaksınız.

 

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç Kredisi seçenekleri çok geniş olan ING Bank’tan, faiz oranlarına bakıldığında 1,74 civarlarında seyreden oranlar ile kredi almanız mümkündür. Taksitlendirme seçeneklerini eşit ödeme imkanıyla müşterilerine sunan banka 10 bin Türk Lirası değerinde krediyi 60 ay taksit imkanı ile müşterilerine sunuyor. Aylık ödemelerim ne kadar olacak diye soracak olursanız, 10 bin Türk Lirası değerinde kredinin aylık ödemesi 294 liraya tekabül ediyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar sıralamamızda aslında yeri çok önemli olan banka TEB’dir. CEPTETEB uygulaması aracılığı ile 1,69 oranında faiz seçenekleri ile kredi vermektedir. Bunun yanı sıra 24 ay ile 60 ay aralığında % 1,83 gibi oranlar ile kredi hizmet almanız mümkündür. Örnek olarak 10 bin Türk Lirası kadar krediyi 60 ay vade ile aldığınızda geri ödemesi yaklaşık olarak 18 bin TL oluyor. Aylık taksit ödemeleri ise 300 ₺’ye denk geliyor.

Akbank Tüketici Kredisi Başvurusu

Faiz oranı biraz yüksek olsa da Akbank, “Direkt” uygulaması ile 2,09 oranlarında kredi imkanı sunmaktadır. Kolay bir şekilde uygulama üzerinden kredi başvurusu yaparak 60 aya kadar vadeli kredi sahibi olabiliyorsunuz.

Ziraat Tüketici Kredisi Başvurusu

Devlet bankaları arasında düşük faizle kredi veren nadir bankalardan biri olan Ziraat Bankası, kullanıcılarına 1,90 faiz oranıyla kredi sağlamaktadır. Bunların yanı sıra Ziraat Bankası, tarım ve hayvancılık konusunda bir çok destek sunmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

60 ay vade ile kredi aldığınız durumlarda 1,89 civarında faiz uygulamasıyla kredi imkanını Vakıfbanktan alabilirsiniz. SMS yolu ile kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bireysel müşterilerin en çok sevdiği bankalardan biri olan QNB Finansbank, acil nakit ihtiyaçlarında en hızlı kredi imkanını sunan bankalardan biridir. Enpara.com uygulaması ile yapılan başvurularda faiz uygulaması 1,74’lere kadar düşüyor. Tüketicilerin genel olarak %2’nin altında faizli kredi imkanlarından faydalandığı için QNB Finansbank en fazla tercih edilen bankalar arasında yer alıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.