Yapı Kredi Adios Kredi Kartı

0

Adios Nedir?

Yapı Kredi’den Çok Acayip Seyahat Ettiren Kart

 

Tüm World özelliklerine sahip adios’la alışverişlerde kazandığınız puanlarınız, seyahat harcamalarınızda katlanarak değerlenir. Böylece adios’la biriken puanlarınızla uçak bileti alabilir, otel ve cruise rezervasyonu yapabilir, bedavaya seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstelik puanlarınız yetmezse adios size Avanspuan verir. Siz de daha sonra World Üye İşyerleri’nde yapacağınız alışverişlerle bol bol puan kazanıp, Avanspuan’larınızı geri ödeyebilirsiniz.

Kısacası bedavaya çok acayip seyahat etmek ve konaklamak istiyorsanız sizin kartınız adios.

 

Kat Kat Değerli Puan

adios ile Puanlarınız Tüm Seyahatlerinizde Daha Değerli

adios ile birikmiş puanlarınızı daha değerli kullanarak yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel harcaması; tur paketleri, gemi turları, araç kiralama gibi farklı birçok seyahat harcamasını ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

adios ile uçak bileti veya diğer seyahat harcamalarının fiks bir puan karşılığı yoktur. Yani güncel bilet veya seyahat fiyatları ne ise, birebir o değer üzerinden puanlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, tek yöne bilet düzenlenmesi, ayrıca alan vergisi ödenmemesi, refakatçi ve bebek biletinde büyük ayrıcalıklar gibi daha birçok fırsattan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken 444 0 444 Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı aramak.

Puanlarınızla sadece uçak bileti alımı ile sınırlı değilsiniz, tüm seyahat harcamalarınızı puanlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yurt içi ve yurt dışı tüm anlaşmalı havayollarından uçak biletleri
  • Yurt içi ve yurt dışı otellerde konaklama
  • Yurt dışı gemi (cruise) seyahatleri
  • Yurt içi ve yurt dışı paket turları
  • Araç kiralama
  • Yapı Kredi Shuttle

Seyahat Harcamalarınıza ilişkin kullanım prensipleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle, ek kart sahipleri adına Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden puanlarla gerçekleştirilecek seyahat harcamaları için, ek kartın en az 3 ay önce çıkartılmış olması kuralı uygulanmaya başlanacaktır.

Puanların daha değerli kullanımı ile ilgili tabloyu görmek için tıklayınız.

 

Avans Puan

Yeterli puanınız yoksa, Avanspuan ayrıcalığı sizi bekliyor

Puanlarınızın seyahat harcamalarınıza yetmediği anlarda, Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayıp Avanspuan ayrıcalığından yararlanabilir, seyahat harcamalarınızı beklemeden yapabilirsiniz. Kullandığınız Avanspuan’ı, bir yıl içerisinde yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puanlarla geri ödeyebilirsiniz.

Limitinize göre kullanılabiliecek Avanspuan miktarı:

Kart Limiti TL Avanspuan Limiti WP
0 – 500 3.000
501 – 1.000 15.000
1.001 – 3.000 30.000
3.001 – 5.000 50.000
5.001 – 8.000 75.000
8.001 – 10.000 100.000
10.001 – 60.000 125.000
60.001 ve üstü 150.000

Alan vergisi ödemeyin

adios ile puanlarınızı kullanarak aldığınız uçak biletlerinde ödediğiniz puanlara alan vergileri de dahildir. Alan vergisi için ayrıca bir ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Refakatçi bileti ile özel indirimlere sahip olun

adios’un sunduğu fırsatlardan sevdikleriniz için de yararlanabilirsiniz. adios ile uçak biletinizi satın alırken, sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız için %25 daha düşük puan miktarı ile bilet alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bedeli ödenerek alınmış asıl bilet ile refakatçi biletinin mutlaka aynı uçuş için alınması gereklidir.

Bebeğiniz de sizinle ücretsiz seyahat etsin

adios ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti adios’un hediyesidir.

Hediye bebek bileti için üst limit 100 TL olarak belirlenmiştir.

Seyahatinizi ailenizle paylaşın

adios’un sunduğu Aile puanı fırsatı ile 1. dereceden akrabalarınızla puanlarınızı birleştirebilir, seyahat harcamalarınızı çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Süreli kampanyalarda kazanılan puanlar transfer edilemez.

Yapı Kredi Seyahat Hattı’nda Ekstra Taksit Fırsatı!

Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak yapacağınız tüm uçak bileti harcamalarınızda ve diğer seyahat harcamalarınızda 9’a varan taksit fırsatından faydalanırsınız.

1 Aralık 2014 itibariyle Yapı Kredi Seyahat Hattı’ndan kredi kartı ile yapılan harcamalarda ekstra puan kazanımı sona ermiştir.

Duty Free’de %5 indirimle alışveriş yapın

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda bulunan Duty Free mağazalarından adios ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.