Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nedir?

0

Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasını keşfet!

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, Temassız Ödeme uyumlu üye iş yerlerinde alışveriş sırasında cep telefonunuzdan hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını iPhone ya da Android cihazlara ait uygulama marketlerinden telefonunuza anında yükleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması ile Neler Yapılır?

Kampanya ve Fırsatlar

  • Anasayfa bölümünde size özel tasarlanan World kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.
  • Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş merkezlerini bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Kampanyalar bölümü sayesinde Worldcard’a özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgileri Görüntüleme

  • Kartlarım bölümünde tüm asıl, ek ve sanal kartlarınızın limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme

  • Mobil Ödeme fonksiyonu ile, NFC uyumlu Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.
    Ödemenizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 90 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemler ise yalnızca POS’tan şifre girerek tamamlayabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.