YapıKredi Nuvo İle Masrafsız Bankacılık

YapıKredi Nuvo İle Masrafsız Bankacılık
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Nuvo Nedir?

Nuvo, şubeye gelmene gerek kalmadan banka müşterisi olabildiğin, bankacılık işlemleri ile en hızlı şekilde tanışabildiğin Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanalları ile hizmet veren şubesiz bankacılık platformudur.

Nuvo’yla aramızdan şubeyi de kaldırarak, sunduğumuz faydaları çoğalttık. Nuvo ile şubeye gitmeden yüksek faiz oranlarıyla vadeli hesap açabilir, hesap işletim ücreti ödemeden hesaplarını kullanılabilirsin. Ayrıca fatura öderken, havale/EFT işlemlerini yaparken ücret ödemez, Bireysel İhtiyaç Kredisinden ve kredi kartı işlemlerine kadar tüm bankacılık ihtiyaçlarını Nuvo ile kolayca halledebilirsin.

Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek ücretli mi?

Hayır, Nuvo uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’dan, Andorid işletim sistemli cep cihazlar için ise Google Play’den, www.nuvo.com.tr’den ve yukle.nuvo.com.tr üzerinden, 08502220555 Nuvo Çağrı Merkezi kanalıyla ya da nuvo.com.tr üzerinden QR kodunu okutarak ücretsiz olarak yükleyebilirsin.

Nuvo Mobil Bankacılık kullanımlarında data ücreti ödeyecek miyim?

Nuvo tarafından sağlanan verilerin kullanımı için data ücreti ödemeyecek, data paketinden düşmeyecektir.

Nuvo tarafından sağlanmayan ve uygulama içerisinde bulunan e-ticaret firma sayfalarının kullanımı için ise, cep telefonu operatörün veya internet servis sağlayıcının belirlediği ücret tarifesi üzerinden ücretlendirilirsin.

Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını nereden indirebilirim?

Nuvo uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’dan, Andorid işletim sistemli cep cihazlar için ise Google Play’den, www.nuvo.com.tr’den ve yukle.nuvo.com.tr üzerinden, 08502220555 Nuvo Çağrı Merkezi kanalıyla ya da nuvo.com.tr üzerinden QR kodunu okutarak ücretsiz olarak yükleyebilirsin.

Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını hangi tip cihazlarda kullanabileceğim?

iOS ve Android’in desteklediği tüm akıllı telefon ve tabletlerde Nuvo’yu kullanabilirsin. İnternete erişebildiğin her yerden ise www.nuvo.com.tr ve Nuvo İnternet Bankacılığı senin yanında.

Nuvo hangi kanallarda hizmet veriyor?

Nuvo İnternette, mobilde, 08502220555 Nuvo Çağrı Merkezi’nde ve tüm Yapı Kredi ATM’leri ile 7/24 hizmet veriyor.

Nuvo bankacılık işlemlerinde işlem ücreti ödeyecek miyim? Nuvo’da hesap işletim ücreti alınıyor mu?

Nuvo İnternet ve Mobil Bankacılık üzerinden yapacağın para transferlerin, fatura ödemelerinden ücret alınmaz. Nuvo’daki hesapların için hesap işletim ücreti de ödemezsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git