Ziraat Bankası İkinci El Araç İhaleleri

0

Pek çok farklı alanda hizmet sunan Ziraat Bankası ikinci el araç ihaleleri konusunda da hizmet sunuyor. Özellikle icralık olmuş araçların satışına aracılık eden Ziraat Bankası, bunun için özel bir satış platformu da geliştiriyor. İcralık olarak listelenebilen ikinci el araç listesini takip ederek araç satın alanların sayısı her geçen gün itibariyle artış gösteriyor. İcra kanalıyla el konulmuş olan araçların satışına aracılık eden Ziraat Bankası 2. el araç ihaleleri konusunda da hizmet sunuyor.

Ziraat Bankası sadece ikinci el araç olarak otomobil değil diğer farklı araçların da satışına aracılık ediyor. Bu kapsamda TIR, traktör ve kamyonlarında satışının yapıldığı özel bir satış platformu oluşturan Ziraat Bankası, icraya düşmüş olan araç listesini sürekli olarak güncelliyor. Ticari ağır vasıtalar da dahil olmak üzere pek çok farklı araç marka ve modeline bu listede rastlamak mümkün oluyor. İkinci el araç satın almak isteyenler için cazip olanaklar sunabilen Ziraat Bankası ikinci el araç satışı konusunda da hizmet sunuyor.

Ziraat Bankası İkinci El Araç İhaleleri Nasıl Oluyor?

Ziraat Bankası 2. El araç ihaleleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkıyor. Bu ihalelere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan hemen herkes girebiliyor. Ziraat Bankası icralık ikinci el araç ihalesi internet üzerinden düzenleniyor. Artık yeddi emin otoparklarında bulunan icralık araçların da internet üzerinden satışının yapıldığı biliniyor.

Ziraat Bankası İkinci El Araç İhaleleri

Ziraat Bankası ikinci el araç ihaleleri katılım hakkı için önceliğinde ihaleye katılmak için talep edilen ödemeyi yapmanız gerekiyor. Bu aşamada bir de ihale şartnamesini de imzalamış olmanız gerekiyor. Artık dekontunuzu da aldığınıza göre, Ziraat Bankası ikinci el araç ihalelerine de katılım hakkı el etmiş oluyorsunuz.

Ziraat Bankası ikinci el araç ihalelerinin süresi günle sınırlandırılmıştır. Tarafınıza verilmiş olan şifreyi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Satış listesinde yer alan araçlara dilediğiniz tutarda artış yaparak, fiyat verebilirsiniz.

Fiyat verdikten sonra fiyat güncellemesi de yapmalısınız. Böylece araca yeni fiyat tekliflerinin verilip verilmediğini de takip etme olanağına sahip olursunuz. İhale süresi 4 gün sonunda tamamlanmaktadır. 4 günün sonunda şayet fiyat verdiğiniz araca en yüksek teklifi siz vermişseniz; artık ihaleyi de kazanmış olursunuz.

Ziraat Bankası ikinci el araç ihaleleri sonrasında şayet aracın ihalesi size kaldıysa, ihale sonrasında Ziraat Bankası şubesine giderek, ihalesini kazandığınız aracın satışını üzerinize alabilirsiniz. Böylece avantajlı bir şekilde Ziraat Bankası vasıtasıyla ikinci el araç da satın almış olursunuz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.