Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

0

Bankalar, mesai saatleri içerisinde şubeleri üzerinden her türlü konuda destek ve hizmet vermektedirler. Bazı durumlarda bölgenizde çalıştığınız bankanın şubeleri olmayabilir. Belki de mesai saatleri dışında yaşadığınız bir sorundan ötürü yetkili kişilerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka oluşturdukları çağrı hizmeti sayesinde 7 gün 24 saat müşterilerine telefon kanalı üzerinden hizmet vermeye çalışıyor. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusu müşterilerin çağrı hizmetleri ile yaşadığı en temel sorunlardan birisi haline girmeyi başarmış durumda. Her türlü konu için müşteri hizmetleri üzerinden destek veren banka, birçok farklı tuş kombinasyonlarına sahip olmasından dolayı müşterilerinin bir türlü canlı destek operatörü ile buluşmasının kısmen önüne geçiyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası, 1863 yılından bu yana sektör içerisinde yer almakta olup bankacılık konusundaki en güvenilir kurumlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 155. yılını kutlayan Ziraat Bankası, yurt içinde toplamda 1757 adet şubeye sahiptir. Bununla beraber 18 farklı ülkede de yüzlerce şubeye sahip olan banka, oluşturduğu birçok kanal üzerinden müşterilerini sorunlarına çözümler üretmeye çalışıyor. Müşteri hizmetleri üzerinden birçok konuda destek veren Ziraat Bankası, çağrı merkezi üzerinden de sadece belirli konularda destek veriyor. Çağrı merkezi üzerinden halledilemeyen konularda müşterilerin şubelere davet edilerek gişe üzerinden sorunlarının çözülebileceği ifade ediliyor. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşayanlar için bu yazımız içerisinde güzel bir kısayoldan bahsedeceğiz. Müşteri hizmetlerini arayan kişilerin sürekli olarak bir tuştan diğer tuşa bastıklarını görüyoruz. Ama bunlara hiç gerek olmadığını sizlere göstermek istiyoruz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda uygulayacağınız adımlar oldukça sade ve basittir. Yapılması gerekenler;

  • Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle 444 00 00 numarasını aramanız gerekiyor. Ziraat Bankası, müşteri hizmetleri konusunda sadece bu çağrı telefonu üzerinden hizmet vermektedir.
  • Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını aradığınız zaman size sesli adımlar ile hangi sorunuz için çözüm aradığınız sorulacaktır. karşınıza tuşlamanız gereken seçenekler için sizlere bölümler hakkında bilgi verilecektir. Bu aşamada ilk olarak “1” tuşuna basınız.
  • 1 tuşuna basmanız ile beraber o tuş ile sorumlu olunan destek birimleri hakkında sizlere yine bir seslendirme yapılacaktır. Bu menüde ise ilk olarak “6” tuşuna daha sonrada gelen menü içerisinden “0″ tuşuna basmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra artık müşteri hizmetlerine doğrudan bağlandığınızı göreceksiniz.

Yukarıda dile getirdiğiniz kombinasyonlar için seslendirmeleri beklemenize hiç gerek yok. Doğrudan tuşlara basmanız durumunda hiçbir şekilde beklemeden müşteri hizmetlerine bağlandığınızı göreceksiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.