Ziraat Bankkart Combo Nedir? Ziraat Combo Kart Özellikleri

0

Ziraat Bankkart Combo Nedir ?

Ziraat bankkart combo banka kartları içerisinde özellikle kredi kartı ve banka kartı özelliklerine sahip olan bir karttır. Yeni bir sistemle yapılan kart, ön yüzü içerisinde kredi kartına ait temassız özelliği ve kredi kartı bilgileri bulunmaktadır. Bunun yanında arka tarafından banka kartı özelliğinin kullanılması için banka kartına ait bilgileri yer almaktadır.

Kartın kullanımı ise oldukça basit şekilde gerçekleşiyor. Ziraat bankası ATM’LERİ üzerinde kartın işleve konulmasıyla karşınıza 2 farklı seçeneğin çıktığı görülmektedir. Özellikle kredi kartı işlemleri ve banka kartı hesap işlemleri seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneklerden birinin seçilmesiyle işlem yapılması istenen yöntem üzerinden rahatlıkla işlemler yapılmaktadır.

Ziraat bankasının combo kartı bir çok kullanım avantajıyla çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Kartın bir çok özelliği bulunduğu için kullanıcılar son zamanlarda bu karta rağbet gösteriyorlar.

Ziraat Bankkart Combo Çeşitleri

Combo Platinum

Platinum kartı kartlar içerisinde limitsiz kullanımıyla dikkat çekmektedir. Bu kartın alınabilmesi için yüksek bir puana sahip olmanız gerekmektedir. Bir çok alanda çeşitli imkanlardan faydalanılmasını sağlamaktadır. Karta verilen yıllık ücret ise 47,75 TL olarak bilinmektedir.

Combo Gold

Bir çok kartın özelliğini taşıyan gold combo bunun yanında yüksek limitli kartlar içerisinde bulunmaktadır. Yıllık kart aidatı ücretinin 40 TL civarında olduğu bilinmektedir. Bu kartın alınabilmesi için yine iyi bir banka puanının olması gerekiyor.

Combo Klasik

Combo kart grupları içerisinde klasik karttır. Bir çok ziraat bankası klasik kartları içerisinde yine aynı özelliklere sahip olduğu biliniyor. Yıllık kart aidatı en az alınan karttır. 16 TL bir ücretle kartın yıllık aidatı bulunmaktadır. Nakit desteği, temassız özelliği ve kumbara adı verilen bir özelliği bulunmaktadır.

Ziraat Bankkart Combo Özellikleri

Kartın bilinen en iyi özelliğinin hem kredi kartı olarak hem de banka kartı olarak kullanılmasıdır. Bu yüzden en kullanışlı alternatif kartlar içerisinde gösterilmektedir. Ziraat bankasının klasik banka kartı olan bankomat kartı veya yanında bir kredi kartı taşımanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu kart ikisini de birleştiren avantajıyla tek bir kart bünyesinde her işlevi sunmaktadır.

Ayrıca kredi kartlarına sunulan avantajlarla banka kartlarına sunulan tüm avantajları da combo kartı sunmaktadır. Yapılan tüm kampanyalarda combo kartın her iki alanda da kampanyalardan yararlanma fırsatı vermektedir. Hem banka kartıyla puanlar toplanabildiği gibi aynı zamanda kredi kartı alışverişleriyle de puanlar toplanmaktadır. Rahatlıkla birleştirilen bonusları çeşitli alışverişlerde kullanmanız sağlanmaktadır.

Nakit ihtiyacınız olduğu her an Ziraat Bankası ATM’LERİ üzerinden nakit avansı çekilmektedir. Türkiye’de yapılan tüm işlemler bu kartla aynı zamanda yurt dışında yapmanızda sağlanmaktadır. Visa ve Mastercard yazısının görüldüğü her noktada güvenle işlem yapılmaktadır. Bu arada kartın ödeme gününde farklı seçeneklerinde sunulduğu görülüyor.

Ekstre erteleme, çeşitli otomatik ödeme talimatları ve sanal kart gibi kullanılmasını kolaylaştıran çeşitli özellikleri de bulunmaktadır.

Bankkart Combolira Nedir ?

Temassız yöntemle veya normal olarak pos cihazlarından yapılan her işlemlerden para kazanılmaktadır. Kazanılan bu puanlar combolira adı verilen bir özellikle biriktirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle alışverişlerden elde edilen liralar zaman içinde baya bir çoğalıyor. Kullanıcı isterse combolira kazancını hemen kullanabildiği gibi isterse biriktirince de kullanabilmektedir.

Combolira birikimi aracınızın benzin alımında veya online alışveriş sitelerindeki alışverişlerde ödeme tutarı üzerinden kullanılmaktadır. Sanal marketlerin bir çoğunda ziraat bankası bulunduğundan her noktadan combolira birikiminizi kullanabilirsiniz. Combolira birikiminin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız, yalnızca 4747 ( Bankkart Lira ) yazılmasının ardından bir boşluk bırakarak kartın özellikle son 6 hanesinin gönderilmesi yeterli olacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.