Ziraat Günlük Para Çekme Limiti

0

Ziraat Bankası en büyük kamu bankası olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik Ziraat Bankası pek kamu kuruluşunun maaşlarının ödemesine aracılık yapan bir banka olarak tanımlanıyor. Yine öğrenci bursları, tarım ve hayvancılık desteklerinin de Ziraat Bankası aracılığıyla ödendiği biliniyor. Bu durum Ziraat Bankasından para çeken müşteri sayısını da arttırıyor. Peki Ziraat günlük para çekme limiti nasıldır? Oldukça fazla müşteriye hitap eden Ziraat Bankası ATM günlük para çekme limiti ne kadardır? İşte bu sorulara dair merak edilenler!

Ziraat Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Korona virüs süreciyle birlikte bankaların günlük para çekme limitlerinde de güncellemeler olmuştur. Bu kapsamda Ziraat günlük para çekme limiti de güncellenmiştir. Bu kapsamda Ziraat Bankası da korona virüs süreciyle birlikte günlük kara çekme limitini 5 bin Türk Lirasına çıkartmıştır. Üstelik söz konusu parayı çekenler herhangi bir ek ödeme de yapmak durumunda değildir. Bununla birlikte Ziraat Bankası günlük para çekle limiti konusunda bankanızla görüşecek olursanız; para çekme limitinizi de arttırmanız mümkün olmaktadır.

Ziraat ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Ziraat günlük para çekme limitini arttırmak için bizzat bankanın şubesine gidebilirsiniz. Yine günlük para çekme limitinin arttırılması için bankanın müşteri hizmetleri birimini de arayabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanarak da günlük para çekme limitinizi artırmak mümkün olacaktır. Bu arada günlük para çekme limitinin geçerli olduğu süre saat 24.00 ile ertesi gece saat 23.59 saatine kadar geçerli olmaktadır. 23.59’dan sonra tarafınıza yeni günlük para çekme limiti tanımlanmış olacaktır.

Ziraat ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

ATM’ler banka müşterilerine pek çok önemli kazanımı sunuyor. Günün hemen her saatinde para çekilmesine olanak tanıyan ATM’ler son zamanların en etkili bankacılık etkinlik alanları olarak karşımıza çıkıyor. Ziraat Bankası da ülkemizin hemen her yerinde ATM bulunduran bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı Ziraat ATM günlük para çekme limiti ne kadardır? Sorusu da yanıtı merak bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

 Ziraat ATM günlük para çekme limiti esasında 2 bin Türk Lirasıyla sınırlıydı. Ancak korona virüs süreci sonrasında Ziraat ATM günlük para çekme limiti de artış göstererek; 5 bin Türk Lirası oldu. Yine müşteriler talep ederlerse günlük para çekme limitini arttırabilirler. Tabi ki yine müşterilerin talepleri doğrultusunda günlük para çekme limitinin düşürülmesi de mümkün olmaktadır. Elbette ki günlük para çekme limiti her gün 23.59’dan sonra güncellenmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.